İzdüşümü Yeni Sayı: Temmuz 2020

Ufukların İzdüşümü ve Temiz Kültür

İzdüşümü Yeni Sayı: Temmuz 2020

Tüm okurlarımıza yeniden merhaba,

Geçtiğimiz ay yayınladığımız Haziran sayımıza özellikle ilk birkaç gün gösterilen ilgi beklentimizin de ötesinde oldu. Bunu sitemizin indirme sayfasına yapılan girişlerin sayısından takip edebildik. Bize bu memnuniyeti yaşatan okurlarımıza öncelikle teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki bu sayımıza da göstereceğiniz alakayla daha iyi şeyler yapmak adına motivasyonumuza ve hevesimize bir o kadar daha katkı sağlayacaksınız.

Bu sayımızın sayfaları arasında birkaç yeni yazarımızla daha tanışacaksınız. Her biri kendi sahasında uzman olan yazarlarımıza dergimizde kaliteli yaşam, bilim felsefesi, hukuk felsefesi ve psikoloji köşeleri açmış olmaktan dolayı biz mutluyuz. Umuyoruz okurlarımız da bu beğeniyi gösterecektir.

Bununla birlikte hem yazar sayımızın artması hem de dergi sayfa sayısını 100 ile sınırlı tutma kararımızla, daha önceki sayılarımızdaki bazı bölümleri bu sayıda göremeyebilirsiniz. Ancak bu durum bir daha o bölümlerin hiç olmayacağı anlamına gelmiyor. Bu sayıya özel olarak röportajımızı biraz uzun tutmamız ve bazı içeriklere daha fazla yer ayırmamız gerektiği için bu aya mahsus olarak dışarıda bırakmak zorunda kaldığımız yazarlarımız bile oldu.

İçerik yönünden oldukça zengin bir durumdayız. Öyle ki bu ay iki, hatta üç dergi birden çıkarabilecek kadar verimiz mevcuttu. Bu kapsamda ben de bana ait bazı bölümleri ve “Paralel Ufuklar” yazı dizimin “Dinde Kozmik Çoğulluk” bölümüne yer kalmayınca makalemin bir kısmını bir sonraki sayıya ertelemek durumunda kaldım.

Ay içinde dergimizin internet sitesinden iletişim formu doldurarak veya e-posta göndererek dergide gönüllü yazar olmak istediğini belirten arkadaşlar da oldu. İçlerinde gerçekten çok değerli çalışmaları olanlar da var. Üzülerek hepsine halihazırda yazarlarımızın bile bir kısmına yer kalmadığını belirtmek durumunda kaldık. Bununla birlikte dergimizin sosyal medyada tanınması için çalışmalar yapabilecek, bu minvalde bize katkı sağlayacak gönüllü bir “sosyal medya uzmanı” arayışımız halen devam ediyor. İyi yazıyor ve fena tasarım yapmıyor olabiliriz ama henüz iyi bir tanıtım yapamadığımızı da kabul ediyoruz. Bu yolda siz değerli okurlarımızın yapacağı paylaşımlara ihtiyacımız var.

Selam ile ve teşekkürlerimizle… Ücretsiz indirme bağlantılarınız aşağıdadır.

İZDÜŞÜMÜ 4.SAYI TEMMUZ 2020 İNDİRME LİNKLERİ

E-DERGİ: YÜKSEK KALİTE PDF 136 MB
E-DERGİ: STANDART PDF 59 MB

Whatsapp paylaşımı yapacaksanız Whatsaap’ın 100 mb sınırı olduğundan standart pdf sürümünü tercih edebilir veya sayfanın linkini paylaşabilirsiniz.

Videoları indirmek için tıkladıktan sonra açılacak videoda sağ altta bulunan üç noktaya tıklayarak “indir” bölümünü seçip videoyu cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

PAYLAŞIM İÇİN 1080P TANITIM VİDEOSU: (2 DK 38 SN) 24,2 MB

INSTAGRAM İÇİN (DİKEY) TANITIM VİDEOSU: (2 DK 38 SN) 39.4 MB

 

Söz Sizde

%d blogcu bunu beğendi: