Selam ile…

Komik videolara rağbetim yok. Zaten canlı seyrediyorum penceremden ülkemi. Neden ki kaybetmişim gülüşümü; kahkahamı duymayışınız ondan.

Hüzünlü şarkılara eşlik edesim yok. Zaten cehalet ağlatıyor artık. Neden ki kaybetmişim gözyaşımı; ıslanmayışınız ondan.

Kalemimi bardağa yasladım, parmaklarımı birbirine. Bekliyorum… Kalem tutmasını bilmeyenler yazmaya, bilmekten muaf olanlar köşe kapmaya ve ilhamsızlıktan kurumuş olanlarsa kusana kadar konuşmaya devam etsinler! Batıl er geç kaybolacak, gerçeğin tohumu filiz verecek ve sonrası herkes için bugünden daha hayırlı olacaktır.

Selam ile… 

Selam ile…&rdquo hakkında 3 yorum

  1. sana da selam ve gönlüncelik ile değerli Cengiz Abim. kahkahanı gözyaşını ilhamını ve (batılın farkında olduğum sanısıyla ve ümidiyle) filizlerini devamlı bekleyen ve senin en değerli aydınlardan biri olduğunu düşünen bir okurun ve kardeşin olarak, sana bir önceki yazından “Aydınlar bu oyuna gelmemelidir. Aydınlar susmamalı ve birbirlerine destek olmalıdırlar. Aydınlar bu toplumun içinden çıkmıştır. Bu toplumun iflasını; oyalanmakta ve kandırılmakta olan halkının tüm itirazına rağmen halkına borçlu hisseden gerçek aydınlar önleyecektir.” yorumum ile sitemine ve duana iştirak ediyorum, Allah kabul eder, hayırlısını verir inşaAllah…

  2. Yazmaktan hiçbir zaman vazgeçme, bin kere maşallah, ben hayatımda hiç bu kadar güzel paylaşımlar görmemiş ve okumamıştım, yüreğine sağlık…(selam)

  3. Cengiz kardeşim merhabalar,

    Umarım bu yazın bir veda ya da ara verme yazısı değildir. Senin yazılarından, kitaplarından kendi adıma çok faydalanıyorum, Allah razı olsun ve ilmini daha da artırsın inşallah.

    Sen mutlaka kendin için iyi olanı daha iyi bilirsin ama moralini bozan şeyler varsa istirhamım naçizane Kasas-55’i hep göz önünde bulundurmandır.

    Selamlar…

Görüşleriniz benim için önemli. Söz şimdi sizde.